Metinspor.com sayfamız üzerinden sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.Sitemizde satışa konulan ürünlerin stokları mağazalarımızla ortak bir sistem ile çalıştığından, Metinspor.com sitesinde satışı yapılmakta olan tüm ürünler sipariş ödemesinin onaylandığı itibaren en erken 1-5 iş günü, yoğun dönemlerde ise 6-7 iş günü içerisinde Hafta içi 08.00-18:00 (Pazar Günü hariç) saatleri arasında kargoya teslim edilir.

 

Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü, resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz ise tatil bitimini takip eden mesai gününde işleme alınacaktır.

 

Sipariş Sürecinin İşleyişi

Metin Spor.com’da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

 

Numara ve beden seçenekleri mevcut olan ürünlerinizi sepetinize ekleyebilmek adına öncelikle ürün fotoğrafının yanında yer alan "NUMARA/BEDEN" seçeneklerinden size uyan seçeneği tıklayarak ürün ölçülerinizi seçmeniz gerekmektedir.

 

Ürün detay sayfasında numara veya bedeninizi seçtikten sonra hemen al butonuna tıklayabilir ve de tek bir ürünü anında alabilirsiniz. Ardından da Teslimat ve Fatura adresi sayfasına yönlendirilirsiniz.

 

Satın almak istediğiniz ürünü, ürüne tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan "SEPETE EKLE" butonuna basarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Fakat ürünü satın alma ve ödeme sayfasına gidebilmek için mutlaka web sitemize üye olmalısınız ya da üye iseniz giriş yapmalısınız.

 

Bunun için öncelikle sizden istenen gerekli bilgileri eksiksiz ve güncel haliyle paylaşmanızı rica ederiz.

 

İşleminizi sonlandırdıktan sonra bizimle paylaştığınız e-posta adresinize siparişinizin detayını belirten e-posta ile gönderilecektir.

 

Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuzu takip edebilmek adına gerekli bilgi ve detayları içeren bir e-posta ile sizi bilgilendireceğiz.